Zariaďujeme

Kuchyne na mieru

Stolárstvo Principal dokáže navrhnúť, vyrobiť a namontovať kuchyne na mieru rôzneho štýlu, tvaru a charakteru.

Dizajn

Návrh kuchyne na mieru

Dokážeme navrhnúť kuchyne pre akýkoľvek typ interiéru. Kuchyne na mieru prispôsobujeme potrebám a preferenciám klientov s dôrazom na funkčnosť, kvalitu a estetiku.

Realizácia

Výroba a montáž

Na mieru navrhnutú kuchyňu dokážeme vyrobiť, doviezť a namontovať do posledného detailu. Kuchyňu odovzdáme a fullservis službu zakončíme záručným a pozáručnym servisom za zhotovené dielo.

Máte záujem o kuchyňu na mieru?

Neváhajte nás kontaktovať.

Galéria

Ako pracujeme?

1

Prvý kontakt

Osobné alebo online stretnutie, na ktorom nám predostriete svoje predstavy v súlade s ktorými Vám vyhotovíme návrh spolu s predbežnou cenovou ponukou. Pokiaľ už máte vyhotovený svoj vlastný návrh, radi Vám ho naceníme a dohodneme sa na prípadnej ďalšej spolupráci.

2

Návrh

Na základe úvodného stretnutia a konzultácie (osobnej, prípadne e – mailovej, telefonickej) Vám vypracujeme prvotný návrh, ku ktorému samozrejme očakávame Vaše pripomienky, aby sme sa dopracovali k finálnemu návrhu presne podľa Vašich predstáv.  

3

Cenová ponuka

Po odsúhlasení finalného návrhu (použité materialy, dekory, vnútorné rozloženie, použité kovanie, atď.) Vám vypracujeme finálnu cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať podrobné informácie o cene a obsahu služieb.

4

Zameranie

Po odsúhlasení cenovej ponuky si dohodneme stretnutie na mieste realizácie projektu. Aby bolo meranie čo najpresnejšie je potrebné aby toto miesto bolo primerane pripravené (t.j. položené podlahy, strop, osadené zárubne, atď.).

5

Výroba

Po úhrade zálohovej faktúry objednáme material potrebný na výrobu nábytkov a začíname so samotnou výrobou nábytku.

6

Montáž

Po vyhotovení nábytku začíname nábytok a všetky jeho detaily montovať, až do finálnej podoby, ktorá je definovaná v dizajnovom návrhu.

7

Servis

Po dokončení montáže a odovzdaní nábytku do uživania sme Vám k dispozícii v rámci záručného a pozáručného servisu.