Zariaďujeme

Celé byty a domy

Stolárstvo Principal dokáže na mieru navrhnúť, vyrobiť a namontovať nábytok rôzneho štýlu, tvaru a charakteru do celého bytu alebo domu.

Dizajn

Návrh nábytku do celého bytu

Dokážeme navrhnúť nábytok pre akýkoľvek typ interiéru bytu. Nábytok na mieru prispôsobujeme potrebám a preferenciám klientov s dôrazom na funkčnosť, kvalitu a estetiku.

Realizácia

Výroba a montáž

Na mieru navrhnutý nábytok do bytu dokážeme vyrobiť, doviezť a namontovať do posledného detailu. Nábytok odovzdáme a fullservis službu zakončíme záručným a pozáručnym servisom za zhotovené dielo.

Máte záujem o nábytok do celého bytu?

Neváhajte nás kontaktovať.

Galéria

Ako pracujeme?

1

Prvý kontakt

Osobné alebo online stretnutie, na ktorom nám predostriete svoje predstavy v súlade s ktorými Vám vyhotovíme návrh spolu s predbežnou cenovou ponukou. Pokiaľ už máte vyhotovený svoj vlastný návrh, radi Vám ho naceníme a dohodneme sa na prípadnej ďalšej spolupráci.

2

Návrh

Na základe úvodného stretnutia a konzultácie (osobnej, prípadne e – mailovej, telefonickej) Vám vypracujeme prvotný návrh, ku ktorému samozrejme očakávame Vaše pripomienky, aby sme sa dopracovali k finálnemu návrhu presne podľa Vašich predstáv.  

3

Cenová ponuka

Po odsúhlasení finalného návrhu (použité materialy, dekory, vnútorné rozloženie, použité kovanie, atď.) Vám vypracujeme finálnu cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať podrobné informácie o cene a obsahu služieb.

4

Zameranie

Po odsúhlasení cenovej ponuky si dohodneme stretnutie na mieste realizácie projektu. Aby bolo meranie čo najpresnejšie je potrebné aby toto miesto bolo primerane pripravené (t.j. položené podlahy, strop, osadené zárubne, atď.).

5

Výroba

Po úhrade zálohovej faktúry objednáme material potrebný na výrobu nábytkov a začíname so samotnou výrobou nábytku.

6

Montáž

Po vyhotovení nábytku začíname nábytok a všetky jeho detaily montovať, až do finálnej podoby, ktorá je definovaná v dizajnovom návrhu.

7

Servis

Po dokončení montáže a odovzdaní nábytku do uživania sme Vám k dispozícii v rámci záručného a pozáručného servisu.